Chcem sa stať majstrom

Promo Tour

Čo je Promo Tour?
Ide o špecializovaný praktický tréning s výrobkami Mapei. Zameraný je na prezentáciu osvedčených materiálov ako aj noviniek, ktoré sú nevyhnutné pre prácu obkladačov alebo fasádnikov. Každý remeselník má jedinečnú príležitosť si v priebehu dvoch hodín vyskúšať prácu s modernými materiálmi. Odmenou majstrom sú nielen nové znalosti a zvládanie aj náročnejších technologických postupov.

Môžem sa Promo Tour zúčastniť aj ja?
Promo Tour sa môže zúčastniť každý majster v oblasti stavebníctva, ktorý chce pozdvihnúť svoje remeslo na vyššiu úroveň a stať sa naozajstným majstrom vo svojom obore. Zároveň by chcel spolupracovať so spoločnosťou, ktorá je jednotkou na trhu so stavebnou chémiou.

Je Promo Tour spoplatnená?
Nie. Promo Tour je pre všetkých záujemcov bezplatná.

Musím spĺňať nejaké špeciálne požiadavky?
Pre zapojenie sa do Promo Tour nie sú stanovené žiadne špeciálne požiadavky. Je však nevyhnutné, aby každý záujemca pracoval v danom odbore.

Ako často a kde sa Promo Tour konajú?
Promo Tours sú naplánované vždy na začiatku kalendárneho roka – počas zimných mesiacov. Termíny a miesta jednotlivých tréningov budú uvedené na tejto stránke koncom októbra 2012

Kde sa môžem prihlásiť na Promo Tour?
Na Promo Tour sa môžete prihlásiť prostredníctvom formulára, ktorý sme pre vás pripravili na tejto stránke v časti „Chcem byť jeden z vás“. Prihlásenie je naozaj jednoduché. Stačí vyplniť jednotlivé kolónky a odoslať. My vás budeme obratom kontaktovať s bližšími informáciami. Taktiež sa môžete prihlásiť priamo na info@majstermapei.sk, alebo na telefónnom čísle +421 2 40 20 45 18.

Mapei Akadémia

Čo je Mapei Akadémia?
Mapei Akadémia je interaktívne školenie určené na zdokonalenie praktických skúseností remeselníkov s inštaláciou dlažby a obkladov, ako aj v oblasti realizácie fasád. Zástupcovia realizačných spoločností, ale aj individuálni majstri sa počas tohto technického tréningu zoznamujú nielen s osvedčenými materiálmi a novinkami v produktovom portfóliu. Majú tiež jedinečnú možnosť vlastnoručne si vyskúšať pracovné postupy s výrobkami stavebnej chémie Mapei pod odborným dohľadom.

Môžem sa Akadémie zúčastniť aj ja?
Mapei Akadémie sa môže zúčastniť každý obkladač, alebo fasádnik, ktorý chce pozdvihnúť svoje remeslo na vyššiu úroveň a stať sa naozajstným majstrom vo svojom obore. Zároveň by chcel spolupracovať so spoločnosťou, ktorá je jednotkou na trhu so stavebnou chémiou.

Je Mapei Akadémia spoplatnená?
Nie. Sériu „tréningov“ pre všetkých záujemcov o titul majstra ponúkame bezplatne.

Musím spĺňať nejaké špeciálne požiadavky?
Na zapojenie sa do Mapei Akadémie nie sú stanovené žiadne špeciálne požiadavky. Je však nevyhnutné, aby každý záujemca pracoval v danom odbore.

Ako často a kde sa „tréningy“ konajú?
„Tréningy“ sú naplánované vždy na začiatku kalendárneho roka – počas zimných mesiacov. Termíny a miesta jednotlivých tréningov budú uvedené na tejto stránke koncom októbra 2012.

Ako sa môžem prihlásiť na Mapei Akadémiu?
Na Mapei Akadémiu sa môžete prihlásiť prostredníctvom formulára, ktorý sme pre vás pripravili na tejto stránke v časti „Chcem byť jeden z vás“. Prihlásenie je naozaj jednoduché. Stačí vyplniť jednotlivé kolónky a odoslať. My vás budeme obratom kontaktovať s bližšími informáciami. Taktiež sa môžete prihlásiť priamo na info@majstermapei.sk, alebo na telefónnom čísle +421 2 40 20 45 18.

Ako sa môžem registrovať do zoznamu obkladačov a fasádnikov na stránke www.majstermapei.sk?
Do našej databázy vás zaradíme už po absolvovaní Mapei Akadémie.

Ako si môžem pridať referencie na stránku www.majstermapei.sk?
Stačí, ak nám vaše referencie (názov referencie + fotky + stručný popis použitých materiálov alebo riešení) pošlete poštou na adresu uvedenú v kontaktoch alebo e-mailom na info@majstermapei.sk a vaše referencie v priebehu niekoľkých dní pridáme na webovú stránku.

Možno si počas Mapei Akadémie vyskúšať materiály Mapei?
Samozrejme, súčasťou Mapei Akadémie sú praktické ukážky, počas ktorých si účastníci akadémie skúšajú prácu s daným materiálom na vlastnej koži.

Kde sa možno kúpiť výrobky Mapei?
Zoznam predajných miest s možnosťou zakúpenia výrobkov Mapei nájdete na stránke http://www.mapei.com/SK-SK/dealers.asp alebo na stránke www.mapei.sk.

Ak mám pri realizácii problém, na koho sa môžem obrátiť? Poskytuje firma Mapei aj technické poradenstvo?
Áno. Technické poradenstvo vám bezplatne poskytnú technici a obchodno-technickí pracovníci, na ktorých kontakty nájdete na stránke www.mapei.sk pre daný región.

Kde nájdem informácie o výrobkoch alebo technických listoch?
Všetky informácie o našich výrobkoch a technických listoch jednotlivých výrobkov nájdete na stránke www.mapei.sk.