Chcem sa stať majstrom

Kľúčom k pracovnému úspechu sú skúsenosti a prax, ktorá je nosnou aktivitou programu majster Mapei. Remeselník s titulom majster Mapei zvláda aj náročnejšie technologické postupy v oblasti aplikácie lepidiel, škárovacích mált, hydroizolácií, certifikovaných kontaktných zatepľovacích systémov, omietok, interiérových farieb a pod. Dokonalý výsledok dosahuje aj pri práci so špecifickými výrobkami, napríklad epoxidová škárovacia malta alebo omietky neštandardnej zrnitosti.

Majster Mapei pracuje efektívne s výrobkami stavebnej chémie, ktoré šetria čas pri práci a zároveň garantujú kvalitu a dlhú životnosť.

Majster Mapei má výrobcom stavebnej chémie Mapei zaručené výhodné ceny na materiál. Počas všetkých fáz realizácie zákazky je mu k dispozícii bezplatný technický servis odborníkmi Mapei.

Spoločnosť Mapei verejne šíri dobré meno spoľahlivých obkladačov, fasádnikov a podlahárov s titulom majster Mapei. Webová stránka www.majstermapei.sk s on-line databázou vyškolených majstrov Mapei je aktívne podporovaná spoločnosťou Mapei. Silná marketingová kampaň vplýva na rast návštevnosti stránky predovšetkým koncovými zákazníkmi, ktorí si jednoducho nájdu kontakt priamo na podlahára, obkladača alebo fasádnika zo svojho regiónu. Zákazníci dôverujú práci preverených majstrov Mapei, vďaka čomu majster Mapei nemá núdzu o nové zákazky.

Stať sa majstrom Mapei môžete aj vy, ak máte záujem rozvíjať svoje realizačné zručnosti a odborné vedomosti pod dohľadom profesionálov.

Registrujte sa ešte dnes.