Silancolor Plus System | MAPEI

Účinný systém na odstraňovanie plesní a rias a zabezpečenie dlhodobej ochrany povrchov stien pred pôsobením mikroorganizmov v interiéri a exteriéri

Výhody Silancolor Plus System

 

Porovnanie účinnosti bežných čistiacich prípravkov a Silancolor Plus System pri odstraňovaní plesní a rias z povrchu stien

Stena napadnutá pôsobením plesní a rias a znázornenie prieniku mikroorganizmov až do podkladovej vrstvy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Stena po očistení plesní a rias s použitím bežného čistiaceho prípravku. Vonkajší povrch je čistý, mikroorganizmy zostávajú naďalej v podkladovej vrstve.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Stena po použití čistiaceho prípravku Silancolor Cleaner Plus. Mikroorganizmy sú kompletne odstránené z vonkajšieho povrchu i podkladovej vrstvy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Typické miesta najčastejšie napadnuté pôsobením mikroorganizmov 

 

  

 

 

Silancolor plus system

 

 

 

 

 

 

Čistiaci prípravok vo vodnom roztoku určený na čistenie povrchov napadnutých pôsobením mikroorganizmov (plesne, riasy, huby, lišajníky a iné). 

 


 

 

 

 

 

 

Základný, penetračný náter na báze silikónovej živice vo vodnom roztoku. Je odolný proti rastu plesní a rias, priepustný pre vodné pary a vodoodolný. Určený na aplikáciu v interiéri a exteriéri.

 


 

 

 

 

 

 

Finálna náterová farba na báze silikónovej živice vo vodnom roztoku. Je odolná proti rastu plesní a rias, priepustná pre vodné pary a vodoodolná. Možnosť použitia v interiéri a exteriéri.