Všestranné lepidlo a tmel v jednom - MAPEFLEX PU45 FT | MAPEI

 

Mapeflex PU45 FT bol špeciálne vyvinutý na tesnenie dilatačných a pracovných škár na horizontálnych a zvislých plochách, vrátane tých, ktoré sú príležitostne vystavené chemickému pôsobeniu uhľovodíkov. Tiež sa odporúča na pružné lepenie rovnakých alebo rozdielnych materiálov, najčastejšie používaných v stavebníctve. Možnosť použitia v interiéri aj exteriéri, tiež ako náhrada alebo doplnenie mechanického upevnenia prvkov.

 

NIEKTORÉ PRÍKLADY POUŽITIA

Ako tesniaci tmel:

 

Ako lepidlo pri hrúbke do 3 mm:
Vysoko lepiace a rýchlotvrdnúce vlastnosti predurčujú Mapeflex PU45 FT na spájanie rôznych druhov materiálov a na lepenie na rôznych povrchoch. 

Mapeflex PU45 FT sa môže používať na lepenie mnohých stavebných materiálov ako napr. materiály na cementovej báze, ľahčený betón, tehly, oceľ, meď, hliník, všeobecne natreté povrchy, sklo, zrkadlá, sadra, drevo a iné drevené materiály, keramika, klinker, izolačné materiály všeobecne, plasty ako napr. PVC, plexisklo a laminát.
V prípade, že sa
Mapeflex PU45 FT používa na pružné lepenie, stáva sa univerzálnym výrobkom umožňujúcim konštrukčné a dokončovacie stavebné práce ako sú napr.: 

 

BALENIE

Krabice po 12 kusov (300 ml kartuše).
Krabice po 20 kusov (600 ml mäkké balenia).

 

FARBY 

Mapeflex PU45 FT je dostupný v bielej, šedej č.111, šedej č.113, béžovej, hnedej a čiernej.