MAPEI RADÍ ONLINE

 

ZVÝŠIŤ ŽIVOTNOSŤ A KVALITU STAVBY POMÔŽU UCELENÉ HYDROIZOLAČNÉ SYSTÉMY. S HYDROIZOLÁCIAMI MAPEI IZOLUJETE RAZ A PORIADNE. PORAĎTE SA ONLINE, AKO NA TO.

 

Správne navrhnutý a zrealizovaný hydroizolačný systém je poistkou vysokej kvality a dlhej životnosti každej stavby. O jeho správnom zhotovení sa s odborníkmi Mapei môžete radiť aj online. Všetko dôležité o hydroizoláciách sa dočítate na stránke www.razaporiadne.sk. Online sprievodca svetom hydroizolácií prináša praktické riešenia, pracovné postupy a inšpiráciu pre stavebníkov.

 

DÔRAZ NA PRAKTICKOSŤ
Základné menu je rozdelené do piatich kategórií: hydroizolácie v kúpeľniach, bazénoch, na terasách a balkónoch, hydroizolácia spodnej stavby a strechy. Každá kategória ponúka tri rôzne riešenia: novostavba, rekonštrukcia alebo rýchle riešenie.
Oceňovanými sú aj konkrétne rady odborníkov Mapei, ktoré vznikli ako reakcia na problémy, s ktorými sa stavebníci pravidelne stretávajú. Nájdete tu odpovede napríklad na to, ako predchádzať odlupovaniu obkladu v kúpeľni, alebo ako nevytopiť susedov. 
Okrem odpovedí na najčastejšie otázky, s ktorými sa stavebníci stretávajú pri realizácii hydroizolácii, možno prostredníctvom formulára položiť odborníkom Mapei konkrétnu otázku, na ktorú radi odpovedia.

www.razaporiadne.sk