MAPEI NA ST DŇOCH

NA ZAČIATKU SEZÓNY PRIPRAVILI STAVMAT STAVEBNINY PRE SVOJICH ZÁKAZNÍKOV TRADIČNÉ ST DNI VO VŠETKÝCH REGIÓNOCH SLOVENSKA. MODRÝ STAN MAPEI NESMEL CHÝBAŤ.

ST deň je osvedčený formát prezentácií na pobočkách stavebnín Stavmat po celom Slovensku. Umožňuje predstaviť novinky dodávateľov stavebných materiálov hneď v úvode sezóny.

Značku Mapei zastupoval obchodný zástupca pre vybraný región a technik, ktorí ochotne predvádzali od rána všetky aplikácie, o ktoré mali majstri záujem. Najväčší záujem bol o ukážky práce s hydroizolačnými stierkami a epoxidovými maltami.

Účastníci ST dní získali okrem praktických poznatkov aj možnosť zapojiť sa do tomboly o praktické náradie. Jej žrebovanie prebehlo na záver všetkých ST dní. Samozrejme, nechýbalo ani občerstvenie.

Martin Hipp z marketingového oddelenia Stavmat Stavebniny, zhodnotil podujatie nasledovnými slovami: „Za najúspešnejšie hodnotíme ST dni v Trnave, Liptovskom Mikuláši a v Banskej Bystrici. Keďže ide o podujatie, ktoré sa koná v exteriéri, v niektorých miestach komplikovalo ich priebeh nepriaznivé počasie. Avšak aj v ostatných mestách si k nám našli cestu naši odberatelia, aj keď v menších počtoch.“