Spoľahnite sa na hydroizolácie Mapei - IZOLUJTE RAZ A PORIADNE.

 

Správne navrhnutý a zrealizovaný hydroizolačný systém, vrátane doplnkových výrobkov pre zabezpečenie detailov, je najúčinnejšie riešenie, ako zvýšiť trvanlivosť a životnosť podkladovej konštrukcie. Investori, projektanti i realizátori sa v tomto smere môžu stopercentne spoľahnúť na hydroizolačné systémy Mapei. Tak znie kľúčové posolstvo komunikačnej kampane. Hydroizolácie Mapei sú súčasťou bežných kúpeľní a balkónov, ale aj náročných stavebných konštrukcií, akými sú bazény, strechy alebo mosty. Chceme poukázať na naše kompetencie v oblasti hydroizolácií.

Hlavným nástrojom kampane je webová stránka www.razaporiadne.sk. Tento online sprievodca svetom hydroizolácií vám prináša praktické riešenia, pracovné postupy a inšpiráciu pre stavebníkov.

Na podporu návštevnosti stránky bude prebiehať v printových aj online médiách imidžová reklamná kampaň zameraná na hobby segment zákazníkov, ako aj na profesionálnych realizátorov. Vizuály sú postavené na významných realizovaných referenčných stavbách zo Slovenska i zo sveta, na ktorých sa uplatnili hydroizolačné systémy Mapei. Za kreatívnym návrhom kampane stojí reklamná agentúra Kolovrátok.