SYSTÉMY PRE PRIEMYSELNÉ PODLAHY

Mapei predstavil kompletné riešenia pre priemyselné podlahy. Realizačné spoločnosti z celého Slovenska sa koncom novembra v školiacom stredisku Mapei dozvedeli viac o tejto produktovej skupine.

Odborný seminár predstavil široké možnosti pre realizáciu živicových a cementových podláh v priemyselných, komerčných i súkromných stavbách so systémami Mapei. „Cieľom bolo posilniť povedomie u realizačných firiem o sortimente Mapei v oblasti systémov priemyselných a dekoratívnych podláh a povrchových úprav“  hovorí Peter Joppek, produktový manažér.

Realizačným firmám, ktoré zhotovujú priemyselné podlahy, pomohol predstaviť kompletný sortiment pre realizáciu priemyselných podláh aj Andrea Invernizzi, technický asistent z talianskej centrály Mapei.

 

Priemyselné i dekoratívne povrchové úpravy podláh a stien

Školenie bolo rozdelené na teoretickú časť a praktické ukážky, počas ktorých sa predstavili kľúčové výrobky pre realizáciu priemyselných podláh. Praktické ukážky mali za cieľ upriamiť pozornosť na hlavné výhody systémov Mapei. Okrem priemyselných podláh sa preto predviedli aj dizajnové riešenia, ktoré ocenia najmä investori v občianskej výstavbe. V praktických ukážkach sa prezentovali výrobky epoxidových, polyuretán- cementových a polyuretánových systémov Mapefloor, ale aj výrobky dekoratívnych systémov na báze cementu – Ultratop Ultratop Loft.

Seminár sa stretol s veľkým záujmom realizátorov, ktorých aktívny prístup a prejavený záujem o informácie je prísľubom na spoluprácu v tomto segmente.

 

Galéria