CERSAIE 2016 - veľtrh, ktorý prináša revolučné riešenia

Na medzinárodný veľtrh keramických obkladov, dlažieb a vybavenia kúpeľní prišiel tento rok rekordný počet návštevníkov. Účasť podľa usporiadateľov bola 106 599 ľudí, z čoho vyše 50 000 bolo zo zahraničia. 

Čísla hovoria samy za seba: celkovo šesť sektorov hostilo 852 vystavovateľov z 43 krajín na 156 000 štvorcových metroch. 335 medzinárodných (netalianskych) spoločností, tvorilo takmer tretinu z celkového počtu. Keramické obklady a dlažby boli najviac zastúpeným odvetvím so 491 vystavovateľmi nasledované kúpeľňovým vybavením s počtom 194.

CERSAIE je výnimočná udalosť pre architektov, interiérových dizajnérov, realizačné spoločnosti ako aj domácich majstrov, ktorí chcú načerpať novú inšpiráciu a oboznámiť sa s nadchádzajúcimi trendmi pre budúci rok. Ako obvykle, kľúčová charakteristika výstavy bola reprezentatívnosť na medzinárodnej úrovni.

MAPEI, ako už neodmysliteľná súčasť výstavy CERSAIE, mal vyhradený priestor na prezentáciu noviniek pre finálne povrchové úpravy, systémy pre lepenie a škárovanie obkladov a dlažieb ako aj povrchové úpravy a kozmetické prípravky pre drevené a laminátové podlahy. Súčasťou bola aj VIP zóna pre obchodných partnerov, kde sa mohli občerstviť a posedieť s predstaviteľmi spoločnosti MAPEI. Zástupcov MAPEI Slovensko ste mali možnosť stretnúť v stredu 28. septembra, čo aj naši partneri zo Slovenska využili a strávili s nami čas pri výbornej káve a pohári prosecca.

Tím MAPEI sa na Vás teší opäť na budúci rok.