Otázky a odpovede

ak si nenašiel na svoju otázku našu odpoveď  
vyplňte formulár a stlačte odoslať  

Je portál spoplatnený?

Nie, portál je úplne ZADARMO.

Čo je účelom portálu?

Hlavným účelom portálu je spojiť potrebné s užitočným. Chceme pomôcť súkromným osobám - investorom vybrať „správneho“ majstra, ktorý rozumie problematike vášho projektu a je schopný ho správne zrealizovať. Nájsť „kvalitného“ živnostníka je niekedy ťažké, a preto sme sa rozhodli spustiť tento projekt. Na stránke nájdete živnostníkov a partnerov Mapei, ktorí poznajú technické riešenia firmy. Na druhej strane chceme pomôcť našim partnerom pri hľadaní nových zákaziek.

Prečo si mám vybrať majstra Mapei?

Ako jednotka na trhu stavebných materiálov preškolíme každý rok stovky majstrov. Naši majstri sú informovaní o možnostiach a novinkách na trhu, ale hlavne ich použitia v praxi. Firma Mapei poskytuje živnostníkom technický servis, ktorý majú možnosť využiť aj priamo na zákazke.

Sú majstri na zozname skutočne zaučení a vyškolení?

Áno. Našich majstrov pripravujeme tak, aby vedeli zvládnuť každú zákazku na profesionálnej úrovni. Dokladom ich schopností sú aj certifikáty a osvedčenia, ktoré pre nich pripravujeme. Navyše sú preškolení každý rok.

Čo vyjadrujú jednotlivé farebné ikonky v zozname majstrov Mapei?

Každá ikona predstavuje medailu, teda stupeň, ktorý náš majster doteraz dosiahol. Bronzová medaila je označenie pre stupeň Majstra MAPEI, strieborná medaila je označenie pre stupeň MAPEI Profesionál a zlatá medaila reprezentuje stupeň MAPEI Expert.

Čo znamenajú označenia O, P, F na mape?

Jednotlivé označenia symbolizujú sídlo nášho majstra v rámci Slovenska. „O“ sú obkladači, „P“ sú podlahári a „F“ je označenie pre fasádnikov.

Ako si mám správne vybrať majstra?

Na tejto stránke nájdete databázu nami vyškolených obkladačov, podlahárov a fasádnikov z celého Slovenska. Prostredníctvom mapy alebo filtra si môžete nájsť majstra Mapei priamo z vášho okolia. Každý majster je označený buď bronzovou, striebornou alebo zlatou medailou podľa stupňa vyškolenia. Majstra si vyberajte podľa náročnosti vašej zákazky. Popis jednotlivých stupňov nájdete pod záložkou vysvetlivky.