Predajná akcia Mapethene SA, Plastimul 1K Classic

Vzhľadom na skutočnosť, že naša spoločnosť je známa hlavne v oblasti hydroizolácií kúpeľní (Mapegum WPSMapelastic Aquadefense), balkónov a bazénov (MapelasticMapelastic TurboMapelastic Smart), rozhodli sme sa uviesť na náš trh nové produkty určené pre hydroizoláciu spodnej stavby. Jedná sa o samolepiacu, bitúmenovú, hydroizolačnú membránu určenú na izoláciu proti zemnej vlhkosti a odolnú voči radónu Mapethene SA. Druhým produktom je bitúmenová, hydroizolačná stierka plnená polystyrénovými guličkami a gumeným granulátom Plastimul 1K Classic, určená na izoláciu proti zemnej vlhkosti i tlakovej vode a aplikovateľná stierkou aj striekaním. 

 

Oba produkty sú súčasťou predajnej akcie, ktorá bude trvať od 1. 4. do 31. 5. 2016. Mapethene SA i Plastimul 1K Classic sú jednoduchosťou a rýchlosťou aplikácie a nízkymi nákladmi na prepravu predurčené šetriť Váš čas a peniaze.

 

 

 

Brožúra Porovnanie Mapethene SA/Plastimul 1K Classic vs asfaltové pásy

 

V súvislosti s predajnou akciou zameranou na produkty určené k hydroizolácii spodných stavieb Mapethene SA a Plastimul 1K Classic sme pripravili aj jednoduché porovnanie aplikácie týchto produktov s aplikáciou asfaltových pásov.

 

Brožúru si môžete pozrieť po kliknutí na obrázok