STAŇTE SA CERTIFIKOVANÝM MAJSTROM MAPEI

PRIHLÁSTE SA NA MAPEI AKADÉMIU 2016 VO VAŠOM MESTE. ZÍSKAJTE NOVÉ SKÚSENOSTI A ZRUČNOSTI A STAŇTE SA MAJSTROM MAPEI.

Úvod stavebnej sezóny 2016 patrí, už tradične, interaktívnemu školeniu Mapei Akadémia. Realizátori a majstri majú jedinečnú príležitosť oboznámiť sa s najnovšími trendmi a novinkami z oblasti stavebnej chémie. V piatich slovenských mestách si môžu vyskúšať aplikáciu výrobkov Mapei vlastnými rukami pod odborno-technickým vedením. „Mapei Akadémia je už niekoľko rokov naším nosným vzdelávacím projektom pre realizátorov a majstrov. Starostlivo ju pripravujeme, aby zakaždým priniesla užitočné riešenia problémov, s ktorými sa profesionáli stretávajú v praxi,“ hovorí Miroslav Jaška, generálny riaditeľ spoločnosti Mapei.
 

PRE ZAČIATOČNÍKOV AJ PRE POKROČILÝCH

Tohtoročná Mapei Akadémia je zameraná na problematiku montáže obkladov a dlažieb z keramiky a prírodného kameňa a realizáciu vonkajšieho tepelnoizolačného kontaktného systému (ETICS) z polystyrénu a minerálnej vlny. Mapei Akadémia z odboru keramika prináša dve úrovne školenia: základnú (keramika 1) a nadstavbovú (keramika 2).

Účastníci základnej úrovne keramika 1 sa oboznámia so správnym postupom vyrovnávania povrchu, s aplikáciou penetračných náterov, hydroizolačných stierok a lepením obkladových prvkov vrátane veľkoformátových obkladov. 

Nadstavbová úroveň keramika 2 je určená tým, ktorí sa chcú zdokonaliť v zručnostiach, napríklad pri realizácii obkladov a dlažieb na balkónoch a terasách, hydroizolácii kúpeľní a sprchovacích kútov s napojením na odtokový vpust, či v lepení veľkoformátových obkladových prvkov.

Mapei Akadémia zameraná na ETICS prinesie účastníkom všetky dôležité informácie o správnej realizácii vonkajšieho tepelnoizolačného kontaktného systému MAPETHERM P (s polystyrénom) a MAPETHERM M (s minerálnou vlnou). 

Tento ročník už priniesol aj jednu novinku, ktorou bolo školenie zamerané na systémové riešenia pre montované drevostavby. Konala sa v Poprade 4. Februára 2016.
 

VÝHODY MAPEI AKADÉMIE

Mapei Akadémia prináša nielen zdokonalenie zručností a možnosť konzultácie technických problémov so skúsenými odborníkmi. Úspešní absolventi Mapei Akádemie získajú na konci školenia osvedčenie majster Mapei. Tento titul značí nielen to, že ide o zručného remeselníka, ale poskytuje mu tiež viaceré výhody. Jednou z nich je aktívna propagácia realizátora na našej webovej stránke www.majstermapei.sk.

Termíny ďalších školení nájdete na: http://majstermapei.sk/202/skolenia