ŠKÁRY Z EPOXIDU: AKO NA TO?

S KERAPOXY CQ SA PRACUJE ĽAHKO

Dvojzložková epoxidová škárovacia malta KERAPOXY CQ prináša jedinečnú čistiteľnosť a hygienu pre škáry v domácnosti so šírkou viac ako 2 mm. Aj vďaka uľahčenej umývateľnosti v priebehu aplikácie je práca s touto dvojzložkovou epoxidovou maltou výrazne jednoduchšia, a to aj pri aplikácii na zvislých povrchoch. Odstránenie čerstvej škárovacej malty z povrchu obkladových prvkov použitím profesionálneho náradia - špeciálnej gumenej stierky – je bezstarostné, plochy obkladov a dlažieb sú ihneď takmer dokonale čisté.

KERAPOXY CQ je vďaka svojim vlastnostiam a výbornej chemickej odolnosti vhodná na použitie nielen v bežných domácnostiach, ale aj v prostredí s najvyššími  hygienickými nárokmi, akými sú napríklad potravinárske prevádzky, plavecké bazény, laboratóriá či nemocnice. Vlastnosti škáry zostávajú nemenné i v priebehu mnohých rokov. Ide o škárovaciu maltu s odolnosťou proti tvorbe a rozmnožovaniu mikroorganizmov, pričom ochrana je zabezpečená v celej hrúbke škáry. Malta je absolútne bezpečná, nedochádza k uvoľňovaniu žiadnych substancií škodlivých pre ľudský organizmus. Dodáva sa v 21 farebných odtieňoch.

 

 


 

ODBORNÍK RADÍ

Výrobky Mapei považujem za veľmi kvalitné a som s nimi nadmieru spokojný. Uľahčujú mi prácu a viem, že sa na ne môžem spoľahnúť. Práca s epoxidovými škárovacími maltami si vyžaduje profesionálnu zručnosť, avšak aplikáciu škárovacej malty Kerapoxy CQ zvládne po odbornom zaškolení aj šikovný domáci majster. Vždy však treba dodržať technologický predpis výrobcu.

Jaroslav Sokol - majster Mapei

Galéria