MAPEI PREDSTAVUJE NOVÉ FAREBNÉ ODTIENE

VÝBER FAREBNÉHO ODTIEŇA ŠKÁROVACEJ MALTY JE OSOBNÁ ZÁLEŽITOSŤ KAŽDÉHO INVESTORA. JE TO TIEŽ SPÔSOB, AKO DODAŤ PROJEKTU JEDINEČNÝ FINÁLNY VZHĽAD.

Mapei preto prichádza na trh s novou vzorkovnicou farieb škárovacích mált. Rozširuje sa o ďalších 14 farieb, pričom sedem farebných odtieňov je úplne nových a sedem vychádza z pôvodnej farebnej škály. Vďaka rozšírenému sortimentu farebných odtieňov škárovacích mált možno dokonale vystihnúť textúru akéhokoľvek druhu a formátu obkladového prvku, od keramiky po terakotu a od kameňa až po mozaiku. Mimoriadne atraktívny vzhľad predurčuje použitie nových odtieňov pri škárovaní obkladových prvkov imitujúcich drevo, ktoré sú v poslednom období veľmi obľúbené u architektov i investorov.


KRÁSA S PRIDANOU TECHNOLOGICKOU HODNOTOU

Silné stránky škárovacích mált Mapei sú kvalita, funkčnosť a bohatý výber farieb. Vďaka prirodzenému vzhľadu a vysokej funkčnosti sú osvedčenou súčasťou náročných návrhov interiérových dizajnérov. Dokonale vyniknú pri realizáciách kúpeľní alebo kuchýň, ale aj v priestoroch s tenkými veľkoformátovými obkladovými prvkami. Ich univerzálnosť ich predurčuje na použitie v interiéri i v exteriéri. Vyznačujú sa nízkym obsahom organických prchavých látok (VOC) a sú certifikované v súlade s prísnymi medzinárodnými normami. Škárovacie malty Mapei poskytujú okrem dlhej životnosti celý rad ďalších výhod. Medzi kľúčové patrí jednoduché čistenie, stálofarebnosť a odolnosť proti tvorbe plesní. Spoločnosť Mapei zameriava profesionálnu prácu oddelenia výskumu a vývoja aj na zdokonaľovanie funkčných vlastností škárovacích mált. Výsledkom tejto snahy sú inovatívne technológie BioBlock® a DropEffect®. Technológia BioBlock® vďaka obsahu špeciálnych molekúl rovnomerne distribuovaných v celej mikroštruktúre škáry zabraňuje vzniku mikroorganizmov, ktoré vo vlhkom prostredí môžu spôsobiť tvorbu plesní. Technológia  DropEffect® výrazne znižuje vsakovanie vody do povrchu škáry.